André Rieu – Maastricht 2017

TYP: klasický koncert
DATUM PREMIÉRY:
 22. července 2017
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: 2017 Maastricht Concert André Rieu

Záznam koncertu: k dispozici na DCP s čekými titulky od 1. září 2017

André Rieu slaví 30 let se svým Johann Strauss Orchestra a vy můžete být u toho. Do kin míří živý přenos koncertu k tomuto úžasnému jubileu. Hudebník proslul po celém světě jako král walzu a je bezpochyby jedním z nejpopulárnějších umělců vůbec. Jeho výroční koncert a zároveň vrchol letošní hudební sezóny si budou moct užít diváci po celém světě právě díky přenosu do kin.

Kulisou koncertu bude znovu překrásné středověké náměstí v Andrého rodném městě Maastrichtu. Právě tam i letos vystoupí šedesátičlenný Johann Strauss Orchestra, jeho věhlasní tenoři, sopranistky a speciální hosté. Koncert Andrého Rieu je příslibem nezapomenutelného hudebního zážitku plného humoru, zábavy a emocí pro diváky všech věkových skupin. Exkluzivně v kinech uvidí diváci navíc zákulisní rozhovor se samotným Andrém.

Letošní koncert je výjimečný právě proto, že ve svém rodném Maastrichtu začal André přesně před třiceti lety spolupracovat s Johann Strauss Orchestra. Hudební těleso se za ta léta rozrostlo z malé skupinky muzikantů poskládaných z Andrého středoškolské třídy na úctyhodně veliký sbor těch nejlepších hudebníků světa. Dnes plní stadiony a svou hudbou šíří radost po celém světě. Přidejte se k nim letos i vy.

 

KINA HRAJÍCÍ TENTO TITUL:

kino Vesmír Pelhřimov 21. 9. 2017
Městské kino Bor Bor u Tachova 22. 9. 2017
kino Beseda Plzeň 24. 9. 2017
Městské kino Neratovice Neratovice 24. 9. 2017
kino Slaný 24. 9. 2017
kino Květen Teplice 28. 9. 2017
kino Dobruška Dobruška TBA
kino Veselí nad Moravou TBA

PLAKÁT

TRAILER

V KINECH DO: 1. října 2017
ŽÁNR: koncert
DÉLKA: cca 180 minut
ZEMĚ PŮVODU: Nizozemsko
FORMÁT: DCP
JAZYK: NL/AJ, české titulky
PŘÍSTUPNOST: neomezená
ROK VÝROBY: 2017

KONTAKT A OBJEDNÁVKY

Please leave this field empty.