Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts

Britský zpěvák Ed Sheeran je velkou hvězdou současnosti, v červnu 2015 se stal prvním umělcem, který vystupoval sám na stadionu ve Wembley, a to hned třikrát. Tři dokonalé noci, dohromady dav 240 000 nadšených fanoušků a jen on sám, Ed Sheeran, na pódiu. Zazněly hity jako “The A Team”, “Sing” a “Thinking Out Loud” a fanoušky nadchlo i překvapení v podobě duetu s Eltonem Johnem.

Sestřih Jumpers for Goalposts spojuje největší koncerty v kariéře Eda Sheerana z června letošního roku na stadionu ve Wembley a je doplněný o pohled do zákulisí celého turné a o vyprávění lidí, kteří se s Edem Sheeranem dobře znají. Vše je navíc v dokonalé obrazové kvalitě, ve 4K Ultra HD.

Speciální uvedení v kinech je pozvání pro miliony fanoušků, aby se přidali k oslavám toho, co Ed Sheeran dokázal. Přijďte si společně s přáteli užít jedinečnou atmosféru úžasných koncertů Eda Sheerana, ze kterých naskakuje husí kůže.

orig. název: Ed Sheeran: “Jumpers for Goalposts“

žánr: hudební

země původu: VB, 2015

stopáž: 100 min., české titulky

termín: 1. listopadu až 20. listopadu 2015

formát: DCP

distribuce: Pannonia Ent.

propagační materiály najdete nyní nebo v nejbližší době na našem FTP

ed_sheeran

Kontakt: Adéla Beranová

distribuce@pannonia-entertainment.com, 722 932 981

www.pannonia-entertainment.cz

Další informace: www.edsheeranmovie.com; www.facebook.com/edsheeranmusic; twitter.com/edsheeran (#EdSheeranMovie); youtube.com/edsheeran; instagram.com/teddysphotos