Imagine Dragons ovládnou na jediný večer česká kina

Nestihli jste sehnat lístky na rychle vyprodaný koncert Imagine Dragons v Praze? Na začátku března dostanete druhou šanci! Záznam z aktuálního turné Imagine Dragons: Smoke + Mirrors Live totiž míří do českých kin. Koncert kapely jako Imagine Dragons bývá zážitkem na celý život a vy si ho teď můžete dopřát ve svém kině, a k tomu ještě za fajn vstupné. 

Jedna z nejžhavějších kapel současnosti, Imagine Dragons, vtrhne do českých kin na jeden jediný večer, a to v úterý 2. března. Kdo se nedostal na beznadějně vyprodaný koncert v Praze, má teď možnost si užít kapelu naplno ve svém kině. Komu se naopak poštěstilo a Imagine Dragons viděl naživo, může si tenhle skvělý zážitek zopakovat.

Fanoušci si budou moct na velkém plátně a se skvělým zvukem užít koncert z aktuálního turné Smoke + Mirrors Live. Záznam pro kina pořídil režisér Dick Carruthers před patnáctitisícovým davem v kanadském Torontu. V kinech po celém světě se tak můžou fanoušci těšit na hity jako Demons, I Bet My Life, ale i nejznámější pecku Radioactive z platinového alba Night Visions. Kromě toho dojde i na songy jako Shots, Gold a Thief, poslední jmenovaný zahrála kapela v Torontu naživo dokonce úplně poprvé.

Ve vybraných kinech se bude záznam Imagine Dragons promítat v dokonalé 4K obrazové kvalitě, v  pražské Hostivaři a v Olomouci v Premiére Cinemas pak navíc se špičkovým Atmos zvukem. Díky technické kvalitě záznamu si budete připadat, jako byste byli přímo mezi nadšenými fanoušky pod pódiem.

„Dali jsme do toho koncertu úplně všechno, Toronto nikdy nezapomeneme a myslím, že ani fanoušci v kinech ne. Záznam zachytil energii a atmosféru nepopsatelně dobře. Nemůžeme se dočkat, až to uvidí i naši fanoušci po celém světě,” říkají Imagine Dragons. Režisér Carruthers navíc už dříve natáčel s hvězdami jako Led Zeppelin, The Killers, Oasis nebo Beyoncé, takže je rozhodně zárukou kvality.

Imagine Dragons uvedou kina v Bruntále, Dobrušce, Lukách nad Jihlavou, Olomouci, Praze, Sušicích, Šumperku, Teplicích, Valašských Kloboucích, Zlíně, Žamberku a dalších. Seznam projekcí najdete na www.pannonia-entertainment.cz nebo na facebooku „Imagine Dragons v kinech”.

id_uk_f_728x90

Imagine Dragons se s albem Smoke + Mirrors umístili na prvních příčkách světových žebříčků, a to včetně US Billboard a UK Official Album Charts, dosáhla na zlaté desky ve Státech i v Británii a v Kanadě se jim dostalo platinového ocenění. Kapela se dala dohromady v roce 2009 a rychle se dostala mezi světovou hudební špičku. Velký debut je čekal s albem Night Visions, za hit Radioactive si vysloužili dokonce cenu Grammy. S albem Smoke + Mirrors pak Imagine Dragons ukázali až neuvěřitelnou energii a prodali více než pět milionů desek po celém světě. Kapela pracuje s ostře řezanými beaty aby vytvořila rytmickou rockovou hudbu, která je umělecká a přesto poslouchavá.

Dolby Atmos představuje významnou inovaci filmového zvuku, jde v podstatě o zvukový ekvivalent 3D filmu. Dolby Atmos nabízí zcela nový intenzivní a dramatický divácký zážitek. Zvukové efekty v Premiere Cinemas v pražské Hostivaři si vychutnáte prostřednictvím soustavy 49 reproduktorů. Dodatečné stropní reproduktory, vyšší množství postranních a předních reproduktorů pro lepší prostorové efekty a silnější reprodukce basů vás pocitově přenese přímo do centra dění.

Screenshot 2016-01-22 11.14.23