NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI II

V pokračování sci-fi klasiky se znovu setkáváme s excentrickým doktorem Brownem, který tentokrát posílá teenagera Martyho do budoucnosti. Konkrétně na den přesně do 21. řijna 2015, kdy má Marty zachránit svoje vlastní dítě před zatčením. Zase se ale něco zvrtne. Zákeřný stárnoucí Biff Tannen ukradne Delorean a přenese se v něm do svého mládí, čímž vytvoří alternativní realitu a je co napravovat.

režie: Robert Zemeckis
hrají: Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Lea Thompson

originální název: Back to the Future Part II žánr: dobrodružný/sci-fi
země původu: USA, 1989
stopáž: 108 min., české titulky

premiéra: 21. října 2015
formát: DCP
distribuce: Pannonia Ent.
propagační materiály najdete nyní nebo v nejbližší době na našem FTP

Podrobnosti k prvnímu dílu Návratu do budoucnosti najdete zde

Facebookové stránky k filmu jsou zde.


 

Navázali jsme spolupráci s Parkinson-Help o. s.:

Návrat do budoucnosti pomůže v boji s Parkinsonovou nemocí

Do kin míří první dva díly kultovní sci-fi série Návrat do budoucnosti a kromě mnoha kostýmovaných projekcí a speciálních událostí v kinech se podařilo spojit příjemné s užitečným a diváci budou mít možnost podpořit dobrou věc. Distribuční společnost Pannonia Entertainment, která přináší Návrat do budoucnosti do kin, navázala spolupráci s organizací Parkinson-Help, která se zabývá podporou boje s Parkinsonovou nemocí a chystá se benefice v pražském kině Bio Oko a spolupráce s kiny po celé republice.

“Představitel hlavní role v Návratu do budoucnosti, Michael J. Fox, je sám tváří boje s Parkinsonovou nemocí v zahraničí, takže nás napadlo toho využít a navázat spolupráci s českou organizací,” vysvětluje za společnost Pannonia Entertainment Adam Švancar. Je tu navíc ještě jedna zajímavá spojitost mezi filmem a současností. Herec byl diagnostikován ve svých 30 letech a letos je to přesně 30 let od natočení prvního dílu Návratu do budoucnosti.

Návrat do budoucnosti, návrat do 21. října

Remasterovaná verze prvních dvou dílu Návratu do budoucnosti bude mít v kinech premiéru 21. října. “Je to datum, do kterého se přímo ve filmu cestuje,” vysvětluje Švancar. V kině Bio Oko v Praze se ten den budou promítat oba filmy a chystá se i speciální výzdoba a kostými. Organizace Parkinson-Help pak ve spolupráci s Bio Oko plánuje doprovodný program, při kterém se diváci nejen pobaví, ale i dozví něco o nemoci a problémech s ní spojených.

Do akce se mohou zapojit kina po celé České republice, budou své diváky informovat, navážou spolupráci s regionálními organizacemi Parkinson-Help a upozorní i na možnost přispět symbolickou částkou pomocí DMS. Akce bude probíhat celý měsíc, takže kdo nestihne magické datum 21. října, bude mít možnost se zapojit ještě v listopadu.

Hrdými partnery filmů Návrat do budoucnosti I a II jsou:

Screenshot 2015-09-02 08.46.19


flyboards logo(pruhledna)

 


kino_biooko_69_BIO_OKO_logo_web