Pavarotti bude k vidění o adventu v českých kinech

O letošním adventu zazní v českých kinech jedinečný záznam vystoupení světových pěveckých špiček z vídeňského Koncerthaus. Luciano Pavarotti, José Carreras a Plácido Domingo tam v roce 1999 zazpívali na dvacet tradičních sakrálních i sekulárních vánočních písní a všichni milovníci klasické hudby teď mají možnost si tohle nádherné vystoupení užít v pohodlí svého kina.

Opulentní koncertní síň Koncerthaus ve Vídni a orchestr doplnění o Vídeňský dětský sbor jsou zárukou překrásného zážitku v předvánočním čase. Koncert hudebních géniů, jakými Pavarotti, Carreras a Domingo bezpochyby jsou, dirigoval Steven Mercurio.

Díky moderním technologiím si můžete užít záznam “Tři tenoři – Vánoční koncert” z roku 1999 v nejvyšší obrazové a bezchybné zvukové kvalitě a v klidu se zaposlouchat do písní jako White Christmas, Let It Snow, Ave Maria Dolce Maria nebo Jingle Bells v podání těch nejpovolanějších.

Se záznemem “Tři tenoři – Vánoční koncert” se navíc pojí soutěž pro diváky, kteří můžou vyhrát jedinečné zážitky – zůčastnit se generální zkoušky operních pěvců, vyfotit se s nimi v kostýmu a užít si jejich živé operní představení. Stačí se vypravit do některého z kin, která mají záznam “Tři tenoři – Vánoční koncert” na programu od distribuční společnosti Pannonia Entertainment a mít trochu štěstí. V každém kině se budou vybírat dva diváci, kteří se zařadí do celostátního losování o zmíněné zážitky. Více informací se dozvíte přímo ve svém kině nebo na stránkách www.pannonnia-entertainment.cz, kde najdete i seznam a mapu kin včetně termínů projekcí.

 

Více informací:

Adéla Beranová 

marketing.cz@pannonia-entertainment.com

+420 722 932 981

www.pannonia-entertainment.cz

youtube.com/pannoniaentertainmentcz

facebook.com/pannoniaentertainmentcz

Přístup na FTP s dalšími materiály včetně fotek v tiskové kvalitě na vyžádání.