Rozhodujte o hlavním hrdinovi, do kin míří Noční směna

První digitální interaktivní film v českých kinech uvidíte už brzy. 

Ve filmu Noční směna budou o scénáři a ději rozhodovat sami diváci. Do kin totiž míří první digitální interaktnivní snímek a už teď je jasné, že půjde o obrovský hit. První uvedení v Česku se chystá na 24. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest. Slavnostní předpremiéru pak bude mít Noční směna v kinech Premiere Cinemas už 4. dubna a o dva dny později zamíří do kin po celé republice.

Do kina se chodí na filmové zážitky a co může být lepší, než když o dění na plátně můžete rozhodovat přímo vy. Film Noční směna bude v kinech ojedinělým úkazem, protože si půjčuje prvky jak z filmového světa, tak ze světa filmových her. Dovoluje divákům určovat vývoj příběhu a rozhodovat za hlavního hrdinu prostřednictvím vlastního chytrého telefonu nebo tabletu.

Režisérem filmu Noční směna je Tobias Weber, který se spolu Michael R. Johnsonem podílel i na scénáři. Druhý zmíněný se proslavil hlavně prací na slavném filmu Sherlock Holmes režiséra Guye Ritchieho. Ve filmu hrají Joe Sowerbutts (hlavní role), Haruka Abe, Lily Travers, Joel Basman (Památkáři) a Richard Durden (Bez soucitu; Oliver Twist).

Anotace: 

Hlavní postavou filmu Noční směna je chytrý student Matt, který se dostane do svízelné situace. Okolnosti ho donutí se zapojit do brutální loupeže ve slavném aukčním domě v Londýně a on musí dokázat svoji nevinu. Následkem jeho činu je občas krutá a násilná cesta po hlavním městě, na které uniká nejrůznějším nástrahám. Je jen na publiku, jak to celé dopadne. Pro co se rozhodnou diváci, když se proti hrdinovi obrací štěstí zády? 

Noční směna bude poprvé k vidění na Febiofestu, a to hned na třech festivalových projekcích. Slavnostní předpremiéru bude mít film v úterý 4. dubna od 19 hodin v multikinech Premiere Cinemas v Praze, Olomouci a Teplicích. Ve vybraných kinech po celé republice pak Noční směna poběží od začátku dubna.

Vice informací včetně aktuálního seznamu kin, traileru a fotografií najdete na www.pannonia-entertainment.cz nebo na facebooku.

Kontakt: Adéla Beranová; marketing.cz@pannonia-entertainment.com; +420 722 932 981